Paramentry wyszukiwania

Aby wyszukać żądaną frazę, wypełnij jedno lub więcej poniższych pól tekstowych,
a następnie kliknij przycisk 'Pokaż'.
Nasi partnerzy na świecie

Na łamach naszego serwisu udostępniamy linki do baz B2B oraz innych katalogów i serwisów tematycznych na całym świecie. Jeśli są Państwo zainteresowani zamieszczeniem informacji o prowadzonym przez Państwa serwisie B2B o zasięgu międzynarodowym lub działającym w innym kraju niż Polska prosimy o kontakt z naszym biurem poprzez formularz kontaktowy dostępny tutaj.

Każdemu naszemu Partnerowi oferujemy interesujące możliwości wzajemnego promowania prowadzonej działalności biznesowej w Internecie.

Polecane linki                     Nasi partnerzy w Polsce

TurcjaYour Wedding Trendsetter

Witryna www.worldweddingguide.com przedstawia najnowsze trendy ślubne i zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące ceremonii zaślubin dla Panny Młodej i Pana Młodego, jak również porady dla hurtowników typu b2b i detalistów.

WWW

MołdawiaYellow Pages of Moldova

Żółte Strony Mołdawii to unikalne źródło B2B w Mołdawii. Zawiera dane około 15 tysięcy przedsiębiorstw ze wszystkich dziedzin działalności. System szukania jest maksymalnie szczegółowy i uzyskana informacja, podana w 3 językach (rumuńskim, rosyjskim, angielskim), oferuje optimum możliwości dla potencjalnego kontaktu biznesowego . export-import. Informacja nie ma żadnych wakacji!

WWW

Globalnywww.CeeIndustrial.com

Wiodący rynek technologii przemysłowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

WWW

Globalnywww.bspect.com

Światowy rynek łożysk B2B on-line.

WWW

Wielka BrytaniaWholesale suppliers & UK wholesalers & dropshippers directory

Katalog handlowy hurtowników z Wielkiej Brytanii, drobni nadawcy ładunków, dystrybutorzy, producenci, produkty, oferty i dostawcy hurtowi.

WWW

NiemcyWer liefert was?

"Wer liefert was?" (nazwa poniżej skrócona jako WLW) to numer jeden wśród dostawców wyszukiwarek dla sektora B2B. Czegokolwiek szukasz - z WLW łatwo i szybko znajdziesz wiarygodną informację i dane kontaktowe do ponad 675.000 kompetentnych producentów, dostawców i usługodwaców spełniając wszystkie swoje handlowe potrzeby w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Chorwacji, Słowacji i Czechach.

WWW

AustriaWelcome to Made in Austria

Made-in-Austria.com to forum typu B2B zarówno dla austriackich jak i międzynarodowych firm chcących eksportować i importować towary i usługi oraz tworzyć nowe relacje biznesowe.

WWW

JaponiaWBC JAPAN

WBC Japonia to nie tylko łączenie usług w sieci między zagranicznymi przedsiębiorstwami a japońskimi fimami, lecz także wiele przydatnej pomocy dla firmy jak przedstawianie spedytorów, prawników transakcji poprzez e-mail, biznesowych rozmów o wspieraniu, sekretarskich usług telefonicznych i etc.

WWW

WietnamVietnameseMade.com - What do you want to TRADE today?

VietnameseMade.com jest globalnym rynkiem B2B, nastawionym na pomoc i ułatwianie nabywcom i sprzedawcom komunikowania się, współpracowania i prowadzenia działalności handlowej o każdej porze i w każdym miejscu na świecie!

WWW

WenezuelaVenezuela Industry Directory

Witryna Przemysłu Wenezuelskiego oferująca Katalog firm i produktów

WWW

FrancjaTransport Marketplace

www.transport marketplace.com łączy spedytorów i przewoźników ze 118 krajów, dając im możliwość składania zapytań ofertowych lub rezerwacji.

WWW

GlobalnyTradeXpro.com Online Trade Leads Business Solutions

Biznesowe Okazje on-line - Międzynarodowy rynek z rozległą wyszukiwarką usług on-line, katalog B2B na całym świecie.

WWW

GlobalnyTradeTuber.Com - A New Era International B2B Marketplace & Directory for Buyers and Sellers Globally

Ponad 800 tysięcy sprawdzonych twórców, producentów, eksporterów, sprzedawców i dostawców szuka wykwalifikowanych klientów detalicznych i hurtowych, oraz importerów na całym świecie oferuje spis B2B, rynek, katalog oraz branża prowadzą do importera, kupującego, eksportera, i producenta na tradetuber.com – umieść tam i swoją firmę.

WWW

GlobalnyTradeKey.com – B2B Marketplace

TradeKey.com jest czołowym i najszybciej rozwijającym się portalem handlowym online typu firma-firma (B2B) na świecie, który łączy małe i średnie firmy na całym świecie w celu rozwoju handlu międzynarodowego.

WWW

Pomoc

Jeżeli nie znalazłeś poszukiwanego frachtu, wolnej ciężarówki lub odpowiedniej firmy transportowo-spedycyjnej albo wyniki wyszukiwarki nie są dla Ciebie satysfakcjonujące to napisz do nas czego szukasz lub potrzebujesz. Wyślemy twoje zapytanie bezpośrednio do firm przewozowych.

Napisz do nas

X

Informujemy że przetwarzamy dane osobowe oraz korzystamy z plików cookies w zakresie opisanym w Polityce Prywatności.