Дата публикации: 04-11-2019

Profesjonaliści z branży TSL po raz siódmy spotkają się w Warszawie: 5-7 listopada 2019   

Siódme targi TransLogistica Poland to największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie firm poszukujących i korzystających z usług transportowych, spedycyjnych, logistycznych (tzw. właścicieli ładunków, czyli producentów, dystrybutorów, przedsiębiorstw handlowych) oraz osób zawodowo związanych z branżą TSL.

„Choć do jesieni pozostało jeszcze sporo czasu, zainteresowanie jest ogromne. Nowością jest, że w tym roku targi odbędą się w dwóch halach, a mimo to większość powierzchni wystawienniczej jest już niedostępna! Stoiska rezerwują zarówno nasi wieloletni wystawcy, przekonani do biznesowej formuły i jakości targów, jak i nowe firmy, które dopiero dojrzały do decyzji o uczestnictwie. Bardzo cieszy rosnąca liczba operatorów logistycznych, armatorów i portów, którzy sukcesywnie dołączają do grona wystawców. Tegoroczna edycja zapowiada się rekordowo!” - podsumowuje Paweł Konowałek, dyrektor targów TransLogistica Poland.  
W poprzedniej edycji udział wzięło 242 wystawców i ponad 7000 profesjonalistów z 58 państw.
 
Rozwój targów w latach 2013 – 2018

Od 5 do 7 listopada 2019 r. w EXPO XXI Warszawa, przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, swoje rozwiązania zaprezentują firmy działające w oparciu o zagadnienie transportu intermodalnego, firmy transportowe, spedycyjne, logistyczne, armatorzy, porty i terminale, operatorzy giełd ładunków, emitenci kart paliwowych, producenci systemów IT, telematycznych, monitorowania i rozliczania czasu pracy kierowców, systemów poboru opłat drogowych, myjni samochodowych, a także firmy oferujące usługi z zakresu obsługi celnej, doradztwa podatkowego, zwrotu VAT, ubezpieczeń i finansów.

Szczegółowy raport targów oraz kontakt z organizatorami dostępny jest na stronie internetowej: www.translogistica.pl

Источник: https://www.translogistica.pl  
См. также:

Помощь

Если вы не нашли фрахта, свободного грузовика или подходящей транспортной и экспедиторской компании или результаты поиска не являются удовлетворительными, то напишите нам, что вы ищете или что необходимо. Мы отправим Ваш запрос непосредственно в транспортные компании.

Напишите нам

X

Please be advised that we process personal data and use cookies in the scope described in the Privacy Policy.