Poland - Transport

Poland-Transport.eu
Twoja droga do sukcesu
Wybrany język strony: Polski

Fructus Transport

Kim jesteśmy?

Od przeszło 25 lat zajmujemy się obsługą transportu dalekobieżnego w większości państw Europy. Nasza firma zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie portu Szczecin-Świnoujście i głównych arterii komunikacyjnych północ-południe i wschód-zachód.  Nasza kadra pracownicza to ponad 100 osób różnych specjalizacji, znających języki obce.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Transport

Dysponujemy rozbudowaną, wszechstronną flotą transportową, obsługujemy zarówno transport drobnicowy, całopojazdowy jak i pełnogabarytowy. Naszymi zestawami niskopodwoziowymi bezpiecznie przetransportujesz dowolny pojazd ciężarowy - maszyny rolnicze, budowlane i wiele innych w dowolne miejsce w Unii Europejskiej. Przewozimy różne towary, także te wymagające szczególnie delikatnego traktowania - świeże, mrożone, typu ADR oraz inne produkty przemysłowe. Ładunki transportujemy na standardowych naczepach, naczepach typu MEGA oraz chłodniach z możliwością podziału temperatury w zakresie od -24 do +25 stopni na jednej naczepie oraz piętrowaniem palet systemem „doppelstock”. Na nasze naczepy chłodnicze możemy ładować towar również bokiem dzięki rozsuwanej bocznej ścianie.

Magazyny

W naszym centrum logistycznym znajdują się dwa magazyny: suchy oraz chłodniczy. Jesteśmy w stanie zmagazynować w nich do 2 000 ton towarów - w magazynie suchym o powierzchni 800 m2 możemy ulokować do 1000 palet, a w chłodni, gdzie ładunki przechowujemy w regulowanej temperaturze od -20 do +4 stopni, kolejne 700. Przeładunki wykonujemy 24 godziny na dobę. Pozostawiony w naszym magazynie towar możemy w dowolnej chwili załadować do naszych naczep i przewieźć w wybrane miejsce w Europie. Przyjmujemy zlecenia już od jednego metra kwadratowego!

Centrum logistyczne

Wiemy, że sprawny i bezpieczny transport to nie tylko nowoczesny sprzęt, ale przede wszystkim - kompetentna załoga. Nasze centrum logistyczne 24h/dobę jest obsługiwane przez 15 pracowników. Twoimi towarami zajmujemy się kompleksowo; za terminowe i bezpieczne dowiezienie ich do celu odpowiada nasz międzynarodowy, znający wiele języków obcych zespół spedytorów, logistyków oraz kierowców, z którymi pozostajemy w łączności 24h/dobę.

Jeździmy dla Ciebie

Od lat współpracujemy długoterminowo z największymi europejskimi zleceniodawcami. Wypracowaliśmy procedury, ułatwiające dostosowanie się do indywidualnych oczekiwań naszych partnerów biznesowych. Każdy zlecony transport zrealizujemy w oparciu o Twoje indywidualne potrzeby - terminowo, bezpiecznie i prosto do celu.

Preferowane kierunki transportu

Belgia, Holandia, Niemcy, Norwegia, Szwecja, WłochyFructus Transport

Dane teleadresowe:
ul. Maszewska 15
72-100 Goleniów
zachodniopomorskie, Polska
Tel.+48 (91) 418 53 23
Fax.+48 (91) 419 03 90

WWW Strona kategoriiBranże

Transport międzynarodowy - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna
Transport niskopodwoziowy
Transport chłodniczy
Magazyny, magazynowanie

Słowa kluczowe:

chłodniczy, plandekowy, mega, całopojazdowy, drobnica, niskotonażowe

  • Zadzwoń z tłumaczem
  • Statystyki
X

Informujemy że przetwarzamy dane osobowe oraz korzystamy z plików cookies w zakresie opisanym w Polityce Prywatności.